Prijs: € 1.650,72
Zenec Z-E3771 Multimediasysteem met camera
De Zenec Z-E3771 is een geavanceerd 9-inch multimediasysteem, specifiek ontworpen voor Fiat Ducato 7, 8 en 9 (of vergelijkbare Stellantis voertuigen). Dit systeem beschikt o.a. over een multiview achteruitrijcamera (type afhankelijk van het type camper) en interface voor stuurwielbediening. Het systeem integreert naadloos in het dashboard en is uitbreidbaar met navigatie.
De belangrijkste kenmerken en functionaliteiten zijn:
- 9-inch Touchscreen: Helder, capacatief display met glazen display en verstelbare hoek en hoogte.
- DAB+ en FM RDS Radio: Storingsvrij DAB+ ontvangst, dynamische zenderlijsten en helder digitaal geluid.
- Draadloze Smartphone-integratie: Ondersteunt Wireless Apple CarPlay en Android Auto voor handsfree navigatie, bellen en muziekstreaming.
- Geavanceerde Bluetooth 5.0: Voorzien van handsfree bellen en A2DP muziekstreaming met ID3-tag weergave.
- Krachtige Audiofuncties: 4 x 50 W versterker, 16-band equalizer en actieve crossover voor optimaal geluid.
- Meerdere In- en Uitgangen: Inclusief 2 USB-poorten, HDMI-ingang, RCA-lijnaansluitingen en camera-ondersteuning voor CVBS en AHD 720p.
- Compatibel met Achteruitrijcamera’s: Ondersteunt “multi-view” camera-systemen met instelbare hulplijnen.
De prijs is inclusief montage en aansluiten.
Je kunt via het formulier hieronder direct een afspraak maken. Heb je vragen, bel ons gerust op 0561-700 205.
